iOS 12 و انقلابی در نرم افزار گوشی های آیفون

نوشته شده توسط خانم سپهری 2018/02/13 12:54:54 0 نظرات

iOS 12 و انقلابی در نرم افزار گوشی های آیفون 

خصوصیات سیستم عامل ios 12
 

 

سال 2017 سال پر فروشی برای شرکت اپل بوده است این شرکت با معرفی و عرضه سه گوشی  iPhone 8 Plus و iPhone 10،iPhone 8 در این سال فروش قابل توجه ای را به دست آورده است.  این گوشی با سیستم عامل iOS 11 اجرا می شوندبه محض رسیدن فرم بتا در تابستان امسال iOS 12 یک خصیصه از قبل پیش بینی شده ای را فراهم می آورد که از مدت ها تاکنون شایعه شده است. اجرای برنامه های iPhone، iPad  روی Mac تنها یکی از خبرهای هیجان انگیز برای افرادی است که اخیرا به جمع کاربران Mac پیوسته اند. گزارشی که اخیرا منتشر شده است نشان می دهد که جدای این ویژگی iOS 12 ممکن است خصوصیات بسیار دیگری را به ارمغان آورد که ممکن است برای طرفداران اپل اهمیت بسیار بیشتری داشته باشد. ممکن است حتی ابتدا به این خصیصه فکر هم نکرده باشید.
 
 
 
خصیصه هایی که به ios12 اضافه خواهد شد
 
 
گزارشات منتشر شده از مدت ها قبل تاکنون خاطر نشان کرده اند که بخش نرم افزاری شرکت اپل در بروز رسانی های نرم افزاری بعدی به جای ارائه انبوهی از خصیصه های جدید تمرکز خود را بر تجربه کاربری قرار خواهد داد. این شرکت تمرکز خود را بر برطرف کردن مشکلات نرم افزاری و تاخیر در اجرای برخی از برنامه ها که اخیرا انتقادات زیادی را در پی داشته است گذاشته است.
 
خصیصه های ios 12
 
 
گزارش جدیدی که از Bloomberg منتشر شده است نشان می دهد که اپل تصمیم گرفته است که با تجدید نظر در مورد زمان عرضه نسخه جدید سیستم عامل، مشکلات نرم افزاری خود را برطرف کند. این شرکت به جای تعیین اهداف غیر قابل دستیابی برای تیم نرم افزاری خود سرعت را کاهش داده و به جای نوع آوری های نرم افزاری بر روی ثبات و سازگاری خصیصه های نرم افزاری کار خواهد کرد. iOS 12 ویژگی های جدیدی را به ارمغان خواهد آورد. این خصیصه ها شامل این موارد است:
 
 
1- قابلیت اجرای برنامه های آیفون در Macs
2- یک ابزار سلامت دیجیتال (Digital Health) که به والدین نشان می دهد که فرزندانشان چه مدت را صرف کار با گوشی های iOS کرده اند 
3- پشتیبانی از Animoji در FaceTime (همچنین ایموجی های بیشتر)
4- پشتیبانی از Face ID در iPad
5- پشتیبانی چند کاربری برای بازی های AR
6- طراحی مجدد برنامه سهام
7- ارتقاء حالت Do Not Disturb mode
8- ارائه یک روش جدید برای انتقال عکس ها به iPad
9- ارائه یک روش جدید برای ادغام سیری با سرچ آیفون، می شود.
 
با وجود این خصیصه ها گنجاندن خصیصه های بسیاری در این نسخه نرم افزاری به نسخه iOS 13 یا ورژن های بالاتر موکول شده است. این خصیصه ها شامل موارد زیر است:
 
1- طراحی صفحه نمایش جدید برای آیفون، iPad و CarPlay
2- همچنین یک برنامه عکس اصلاح شده که عکس هایی را برای دیدن پیشنهاد می دهد.
 
 
ای او اس 12
 
 
برخی از خصوصیات مخصوص iPad نیز به تعویق انداخته شده اند این خصیصه ها شامل این موارد است:
 
1- حالت چند وظیفه ای که به کاربران اجازه می دهد همانند Mac چندین تب را در یک پنجره باز کنند. 
2- ویژگی دیگری که به کاربران اجازه می دهد تا دو صفحه نمایش از یک برنامه مشابه را کنار هم اجرا کنند.
 
بنابرین با این سیاست، شرکت اپل به منظور جلوگیری از نارضایتی برخی از توسعه دهندگان، طبق زمان بندی سالانه به روزرسانی نرم افزاری خود را انجام می دهد در همین حین تجربه نرم افزاری این سیستم عامل را کاملا  بهبود خواهد بخشید.
 
سیستم عامل گوشی های جدید آیفون
 
 
در افق بیش رو اپل در طی دو سال آینده بر روی ارتقاء سیستم نرم افزاری iPhone، iPad کار خواهد کرد. گفته شده است که اپل تمام باگ های موجود را برطرف خواهد کرد. اگر این استراتژی جدید اپل موفقیت آمیز باشد کمی طول خواهد کشید که به بزرگترین خصیصه این سیستم عامل توجه کنید. این به این دلیل است که اکثر کاربران اپل به محض اینکه از این نسخه سیستم عامل استفاده کنند باگ ها و تجربه متناقضی را تجربه خواهد کرد اما همه آنها تناقضات را تجربه نخواهد کرد.
 
 
  
 

 

 


© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.