طریقه استفاده از Mi Share در گوشی‌های شیائومی!

طریقه استفاده از Mi Share در گوشی‌های شیائومی!

چند ماه پیش، Xiaomi ،realme ،OPPO و Vivo همکاری خود را برای یک فناوری جالب برای انتقال فایل با نام Mi Share را معرفی کردند که به شما امکان می دهد با سرعت بالا فایل‌ها را انتقال دهید (حداکثر تا ۸۲ مگابیت در ثانیه). مطابق گزارش اخیر Counterpoint، از هر ۳ تلفن فروخته شده در ماه‌های اخیر، یکی از برندهای فوق الذکر بود، بنابراین این فناوری انتقال فایل می‌تواند برای کاربران گوشی‌های هوشمند واقعاً مفید باشد.

سرعت بالای انتقال فایل بین گوشی‌های شیائومی با Mi Share!

شیائومی این فناوری را با عنوان Mi Share on MIUI 11 معرفی کرده است، در حالی که سایر برندهای موجود در لیست فوق الذکر هنوز تکنولوژی جدید اشتراک فایل را در اختیار کاربران خود قرار نمی‌دهند اما همین حالا هم برای انتقال فایل‌های حجیم بین خود گوشی‌های شیائومی بسیار مفید است ما در ادامه مروری بر Mi Share خواهیم داشت.

مراحل استفاده از Mi Share

  1. می‌توانید Mi Share را در بخش تنظیمات Connection & sharing پیدا کنید.
  2. کاربر باید دسترسی به ذخیره‌سازی و دسترسی به موقعیت مکانی را به Mi Share اعطا کند.
  3. Mi Share و Wi-Fi را روشن کنید، به گالری یا مدیریت فایل بروید، یک پرونده را انتخاب کنید و روی ارسال ضربه بزنید، دستگاه های موجود در نزدیکی نشان داده خواهد شد.
  4. روی دستگاه موجود ضربه بزنید. برای مشاهده تأیید یا رد درخواست انتقال فایل، باید یک پنجره را مشاهده کنید.
  5. انتقال پرونده به محض پذیرش درخواست شروع می‌شود و سرعت آن شما را شگفت زده خواهد کرد.
  6. در یک تست یک فایل با اندازه ۱٫۱۵ گیگابایت بین گوشی‌های شیائومی منتقل شد و چندین بار نیز این کار را تست کردند. در نهایت اینکه برای انتقال یک گیگ بین ۷۵-۹۰ ثانیه زمان نیاز بود که با توجه به سایر فن آوری‌های انتقال فایل بی‌سیم بسیار سریع است.

نظر شما درباره‌ای انتقال فایل با Mi Share چیست؟ اگر گوشی شیائومی دارید و رابط کاربری خود را به روز کرده‌اید حتماً این امکان را فراهم کرده و از تجربه خود ما را مطلع کنید!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *