تیزر رسمی گلکسی زد فلیپ در مراسم اسکار 2020

تیزر رسمی گلکسی زد فلیپ در مراسم اسکار 2020

تیزر رسمی گلکسی زد فلیپ در مراسم اسکار 2020

سامسونگ می‌داند که تصاویر گلکسی زد فلیپ قبلاً چندین بار منتشر شده است، به همین دلیل این شرکت تصمیم گرفت یک روز قبل از عرضه رسمی آن در 11 فوریه، این گوشی هوشمند تاشو مورد انتظار را رونمایی کند. سامسونگ تبلیغ تیزر Galaxy Z Flip را در مراسم اسکار 2020 در روز دوشنبه 10 فوریه پخش کرد. این تبلیغ Samsung Galaxy Z Flip را با تمام جلال و شکوه تاشو نمایش داد. همان طور که انتظار می‌رفت این تیزر خبرهای دیگر مبنی بر اینکه این گوشی مشابه به موتو ریز طراحی شده را تصدیق می‌کند.

نمایش تیزر تبلیغاتی رسمی گلکسی زد فلیپ در مراسم اسکار 2020

[aparat id=”FIoHP”]

پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ گلکسی زد فلیپ در کنار گوشی‌های Galaxy S20 در تاریخ 11 فوریه معرفی شود. خانواده گلکسی اس 20 امسال شامل گلکسی اس 20، یک گلکسی اس 20 پلاس و یک  گلکسی اس 20 اولترا می‌شود. گلکس اس 20 اولترا از یک دوربین با بزرگنمایی 100x Space Zoom بهره می‌برد.

آگهی تبلیغاتی 30 ثانیه‌ای که در سال جوایز آکادمی امسال نشان داده شده است، گلکسی Z Flip سامسونگ را با رنگ بنفش نشان می‌دهد که قبلاً در رندرهای منتشر شده نیز مشاهده شد. این تیزر نشان می‌دهد که این گوشی می‌تواند بچرخد تا یک صفحه نمایش بلند را ارائه دهد. برخلاف Galaxy Fold سامسونگ که مانند یک کتاب به صورت افقی باز می‌شود، Galaxy Z Flip به صورت عمودی باز می‌شود.

این آگهی همچنین از طریق یک متن بی‌طرفانه، روشن می‌کند که صفحه نمایش گلکسی زد فلیپ می‌تواند از وسط خم شود. در متن آمده است: «وقتی دستگاه باز می‌شود، ممکن است در مرکز صفحه اصلی متوجه یک چین‌خوردگی کوچک شوید که این یک ویژگی طبیعی این صفحه نمایش است.» هنگام جمع شدن، اندازه Galaxy Z Flip به نصف اندازه کاهش می‌یابد.

گفته می‌شود که گوشی سامسونگ گلکسی زد فلیپ با صفحه نمایش 6.7 اینچی AMOLED ارائه شده که می‌تواند از وسط خم شود. در وسط این نمایشگر، یک دوربین هول پانچ قرار دارد. روی بدنه گلکسی Z Flip برای نمایشگر اطلاع رسانی‌ها از نمایشگر ثانویه 1.06 اینچی کوچک استفاده شده است. این صفحه نمایش کوچک در کنار ماژول دوربین دوگانه قرار گرفته و سنسور اثر انگشت نیز در کنار قاب آن واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *