مایکروویو پاناسونیک


مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MF

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-C784MFماکروفر در زبان محاوره و در شکل صحیح آن مایکروویو وسیله‌ایست که تنها 60 سال از اختراع آن می‌گذرد و سال‌های زیادی نیست که استفاده از آن عمومیت یافته است. شاید جالب باشد بدانید این وسیله اولین بار توسط مهندس آمریکایی پرسی اسپنسر چند سال بعد از خاتمه جنگ جهان..

3,895,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD371بشر که از ابتدای خلقت به نیاز اولیه خود یعنی غذا خوردن واقف شد راه‌های مختلفی را برای این کار استفاده کرد و با کشف آتش شاهد پیدایش پخت غذا بودیم از آن زمان مدت زیادی گذشته و وسایل بسیاری جهت کمک به انسان در این مسیر اختراع شده. امروزه با اهمیت یافتن زمان شا..

2,100,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD692S

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD692Sلذت استفاده از تکنولوژی فقط در گوشی موبایل هوشمند و پیشرفته خلاصه نشده و امروزه شاهد این هستیم که بسیاری در خرید لوازم خانگی به دنبال فناوری‌های برتر هستند که امروزه در لوازم آشپزخانه شاهد استفاده از آن هستیم. لوازمی چون چندکاره‌ها، ماشین غذاساز جز این دست..

3,100,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GF574M

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GF574Mخرید لوازم برقی جهزیه یکی از حساس‌ترین در عین حال شیرین‌ترین اتفاقات زندگی هر کسی می‌تواند باشد، حساس به این دلیل که اولین انتخاب‌های فرد در زندگی مشترک بوده و بعد اینکه به دلیل استفاده مدام از آنها باید جنس خوب انتخاب شود تا دچار دردسر نشوند و خرابی به با..

3,100,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SD681S

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SD681Sاصولاً خرید لوازم خانگی که ابعاد بزرگی دارند و کارایی فراوان به دلیل هزینه و ضرر و زیان در هنگام خرابی نیازمند توجه به تمام نکات است علاوه بر این عمر طولانی دارند و در صورت ناراضی بودن از ظاهر آنها تعویضشان مقرون به صرف نیست. به این دلیل گرایش به محصولات ب..

بدون قیمت

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM33

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM33خرید لوازم خانگی به ویژه ابزاری که در در تهیه و آماده سازی غذا به کار می‌رود این روزها مرکز توجه است زیرا به دلیل مشغله فراوان و زمان کم ابزار جدید سرعت مناسبی به کارها می‌بخشد. یکی از وسایلی که لزوم وجود آن این روزها در هر خانه‌ای احساس می‌شود مایکروفر به ا..

1,655,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM332

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM332خرید لوازم خانگی به ویژه لوازم آشپزخانه مدرن در زندگی امروز دارای اهمیت ویژه است شاید به دلیل اینکه از صبر و حوصله انسان مدرن کاسته شده و دلیل آن مشغله‌های متنوع‌تر و شلوغی شهرهاست. در همین راستا اجاق‌های تندپز در شکل‌های مختلف و از سوی برندهای معتبر به بازار عر..

1,655,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST342

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST342پاناسونیک از برندهای قابل اعتماد در دنیاست که به واسطه فعالیت طولانی مدت و همچین تولید و فروش لوازم خانگی باکیفیت به شهرت جهانی رسید. جاروبرقی پاناسونیک، اتوبخار، تلویزیون، ساندبار و ... از جمله محصولات این شرکت می‌توان به انواع مدل‌های مایکروویو پاناسونیک&..

1,750,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34HM

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34HMدر خرید لوازم خانگی بسیاری به ضروری بودن یا تجملی بودن کالاها توجه دارند، در مورد خرید مایکروویو هم در گذشته این حس وجود داشت که وسیله‌ای لوکس بوده و نیازی به آن نیست اما در طول سال‌های اخیر به کالایی محبوب در میان مردم به ویژه ‌خانواده‌های امروزی تبدیل شد و اح..

1,850,000 تومان

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST651

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST651نوع نیاز شما حرف اول را در خرید لوازم خانگی می‌زند، گاهی با یک وسیله ساده می‌توان کارهای خانه را انجام داد و گاهی به کالایی پیشرفته برای انجام آنها نیازست. این قاعده توسط شرکت‌هال نیز رعایت می‌شود و با توجه نوع کاربری و تکنولوژی مورد نیز طیف‌های مختلف مخاطبان دس..

بدون قیمت

مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST785S

معرفی مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST785Sبسیاری از ما در هنگام خرید لوازم خانگی به قدرت برق در شکل گیری تکنولوژی و رفاه بیشتر فکر کرده‌ایم، در واقع رفاه مردم در این دوران ارتباط زیادی با این نیرو داشته و همه ما کمابیش در زندگی خود درگیر این ارتباط معنادار شده‌ایم، شکل اینگونه وسایل برقی در طول سا..

بدون قیمت

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد