لوازم آرایش صورت، کرم پودر, پنکک,کرم,رژگونه


    مرتب سازی بر اساس:

پنکیک ضد آب ویولت شماره 153

معرفی پنکیک ضد آب ویولت شماره 153پنکیک پودر فشرده ای است که حالت فیکساتور دارد وآرایش را بعد کرم ثابت می کند و به دلیل ساختار پودری آن می توان به راحتی با وسایلی نظیر پد تخم مرغی مک یا براش قاشقی روی صورت زد و میکاپ را کامل کرد. اینگونه محصولات می تواند چربی آرایش و حالت براقی که اکثر ما در میکاپ دو..

27,000 تومان

پنکیک مک شماره NC25

معرفی پنکیک مک شماره NC25برند مک مخفف Makeup Art Cosmetics است که این روزها در دنیای تولید و عرضه لوازم آرایش یکی از حرفه‌ای‌ترین‌هاست و سخن به گزاف نیست اگر بگوییم که حرف اول را در دنیا میزند، MAC در سال ۱۹۸۴ توسط یک گریمور حرفه‌ای به نام فرانک توسکان در کانادا متولد شد  تو به دنبال ..

30,000 تومان

پنکیک ضد آب ویولت شماره 151

معرفی پنکیک ضد آب ویولت شماره 151پنکیک پودر فشرده ای است که حالت فیکساتور دارد وآرایش را بعد کرم ثابت می کند و به دلیل ساختار پودری آن می توان به راحتی با وسایلی نظیر پد تخم مرغی مک یا براش قاشقی روی صورت زد و میکاپ را کامل کرد. اینگونه محصولات می تواند چربی آرایش و حالت براقی که..

24,300 تومان

کرم پودر فلورمار مدل DROPS MAT شماره 102

معرفی کرم پودر فلورمار مدل DROPS MAT شماره 102خرید لوازم آرایشی به دلیل ارتباط مستقیم با پوست و سلامت دارای حساسیت فراوان بوده و بهترست با شناخت برند و ویژگی‌های کالای مدنظر صورت پذیرد. در واقع ممکن است با یک اشتباه کوچک درانتخاب علاوه بر اتلاف هزینه متحمل عوارض پوستی که گاهی برگشت ناپذیر هم هستند، ..

81,700 تومان

هایلایتر مایع هدی بیوتی شماره 304

هایلایتر مایع هدی بیوتی شماره 304میکاپ از اصول و شیوه‌های خاصی پیروی می‌کند که با رعایت یکسری نکات ریز می‌توان به نتیجه‌ی مطلوب رسید. استفاده از هایلایتر و اضافه نمودن آن به اقلام آرایشی می‌تواند زیبایی و درخشش چهره را چندین برابر کند. البته این امر تنها در صورتی ممکن می‌شود که خرید لوازم آرایشی مرغ..

42,000 تومان

پالت سایه چشم و رژگونه آرت اسکین شماره 08 .

پالت سایه چشم و رژگونه آرت اسکین شماره 08

پالت سایه چشم و رژگونه آرت اسکین شماره 08معیار زیبایی هیچگاه ثابت نبوده و تعریف یکسانی نداشته است با این وجود لوازم و ابزار تغییر چندانی پیدا نکرده‌اند و تنها کمی گسترده‌تر شده‌اند به طور مثال ماتیک، مداد ابرو، کرم پودر و رژگونه سابقه رواج زیادی دارد و محصولاتی مثل پرایمر و کانسیلر تازگی‌ها به این ج..

30,000 تومان 25,000 تومان

پالت سایه چشم و رژگونه آرت اسکین شماره 07 .

پالت سایه چشم و رژگونه آرت اسکین شماره 07

پالت سایه چشم و رژگونه آرت اسکین شماره 07معیار زیبایی هیچگاه ثابت نبوده و تعریف یکسانی نداشته است با این وجود لوازم و ابزار تغییر چندانی پیدا نکرده‌اند و تنها کمی گسترده‌تر شده‌اند به طور مثال ماتیک، مداد ابرو، کرم پودر و رژگونه سابقه و رواج زیادی دارد و محصولاتی مثل پرایمر و کانسیلر تازگی‌ها به این..

30,000 تومان 25,000 تومان

رژگونه تراکوتا بلوشر rich beautiful شماره 05

رژگونه تراکوتا بلوشر rich beautiful شماره 05رژگونه از جمله مواد آرایشی در نظر گرفته شده که می تواند خودش به تنهایی هم شادابی و رنگ را به صورتتان بدهد اما ترکیب این ماده با مواد آرایشی دیگر و هماهنگ با رنگ سایه و یا رژلب قطعاً زیبایی صورت شما را متحول خواهد کرد اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید ک..

22,000 تومان

موس میبلین مدل Dream Matte Mousse Ivory 10 .

موس میبلین مدل Dream Matte Mousse Ivory 10

 موس میبلین مدل Dream Matte Mousse Ivory 10در پس نام هر برند داستانی نهفته است و گاهی اطلاع از آنها می‌تواند برای بسیاری جذاب باشد.  برند میبلین (Maybelline) متعلق به شیمیدانی آمریکایی بود که وقتی دید خواهرش زغال و وازلین را مخلوط کرده و برای مژه‌ای خود استفاده می‌کند به سمت اینگونه ترکیبا..

75,000 تومان 62,000 تومان

پالت هایلایتر کانتورینگ مینی استار شماره 103

پالت هایلایتر کانتورینگ مینی استار شماره 103آرایش حرفه ای نقش بسیار مهمی در تغییر چهره دارد این روزها از تکنیک های مختلفی به این منظور استفاده می شود که یکی از این تکنیک ها، کانتورینگ یا به اصلاح آرایش ترمیمی است. اولین بار در قرن 16 در برخی از تئاترها و با استفاده از گچ مورد استفاده قرار گرفت تا تم..

27,000 تومان

پالت کرم کانتور 15 رنگ MN شماره 01 .

پالت کرم کانتور 15 رنگ MN شماره 01

پالت کرم کانتور 15 رنگ MN شماره 01آرایش حرفه ای نقش بسیار مهمی در تغییر چهره دارد این روزها از تکنیک های مختلفی به این منظور استفاده می شود که یکی از این تکنیک‌ها، کانتورینگ یا به اصلاح آرایش ترمیمی است. اولین بار در قرن 16 در برخی از تئاترها گچ بدین منظور مورد استفاده قرار گرفت تا تماشاگران حرکات ص..

48,000 تومان 42,000 تومان

پالت کرم کانتور 6 رنگ تایلامی

پالت کرم کانتور 6 رنگ تایلامیآرایش حرفه ای نقش بسیار مهمی در تغییر چهره دارد این روزها از تکنیک های مختلفی به این منظور استفاده می شود که یکی از این تکنیک ها، کانتورینگ یا به اصلاح آرایش ترمیمی است. اولین بار در قرن 16 در برخی از تئاترها و با استفاده از گچ مورد استفاده قرار گرفت تا تماشاگران حرکات ص..

50,000 تومان

پالت کانتور ROMANTIC BRID شماره 02 .

پالت کانتور ROMANTIC BRID شماره 02

پالت کانتور ROMANTIC BRID شماره 02آرایش حرفه ای نقش بسیار مهمی در تغییر چهره دارد این روزها از تکنیک های مختلفی به این منظور استفاده می شود که یکی از این تکنیک ها، کانتورینگ یا به اصلاح آرایش ترمیمی است. اولین بار در قرن 16 در برخی از تئاترها و با استفاده از گچ مورد استفاده قرار گرفت تا تماشاگران حر..

52,000 تومان 48,000 تومان

کانسیلر مایع آرت اسکین شماره 04

معرفی کانسیلر مایع آرت اسکین شماره 04یکی از اهداف میکاپ کم کردن از عیوب صورت و جذاب‌‍تر نشان دادن چهره است. یکی از مشکلاتی که بسیاری از ما از آن فرار می‌کنیم سیاهی ، چین و چروک و پف دور چشم‌هاست. اعمال جراحی، بوتاکس، سرم‌ها و کرم‌ها راه حل‌های بر طرف کننده این مشکلاتند. امروزه البته با اتخاذ روش‌های..

22,000 تومان

کرم پودر پمپی بیو شماره 55

کرم پودر پمپی بیو شماره 55در خرید لوازم آرایشی برندها حرف اول را می‌زنند و برندی که بتواند توجه طیف وسیعی از مخاطبان در این بازار جهانی را با توجه به تنوع محصولات، کیفیت و مرغوبیت به خود جذب کند موفق‌تر خواهد بود. برند آرایشی بیو تا حد زیادی به این مدل مقبولیت رسیده است. BEYU قسمتی از زیر مجموع..

59,000 تومان

کانسیلر و کانتور استیکی مینی استار شماره 05

معرفی کانسیلر و کانتور استیکی مینی استار شماره 05یک آرایش خوب و کامل آرایشی است که عیوب صورت را بپوشاند و به زیبایی بیشتر کمک کند. به همین دلیل شاهد شکل‌گیری متدهای جدید و تولید ابزارهای به روزی هستیم که میکاپ حرفه‌ای را به دنبال دارد، یکی از این شیوه‌ها کانتورینگ است که در واقع برجسته سازی و جذاب‌ت..

22,500 تومان

پنکیک دوسه شماره D02 .

پنکیک دوسه شماره D02

معرفی پنکیک دوسه شماره D02پنکیک‌ها یکی از پر کاربرد ترین ابزارهای آرایشی به شمار می رود و تقریبا همیشه یار و همراه کرم پودر است این محصولات به صورت پودر فشرده ساخته می‌شود و براش قاشقی مک کویین یک ابزار تکمیل کننده مناسب در کنار آن خواهد بود. انتخاب از میان برندهای تولیدکننده و محصولات متنوعی ک..

36,000 تومان 31,500 تومان

پنکیک دی سل شماره 12

معرفی پنکیک دی سل شماره 12در خرید لوازم آرایشی اصولاً یکی از پرامترهای مهم برند است که مورد توجه اکثریت نیز قرار می‌گیرد، زیرا تهیه یک محصول ناآشنا مساوی است با دور ریختن پول و عوارضی که به همراه استفاده از آنها به وجود بیاید. در دنیای برندها شرکت‌های مختلف از کشورهای مختلف فعالیت می‌کنند که اگر شما..

46,000 تومان

پنکیک 3 در 1 CHANEL شماره 03

معرفی پنکیک 3 در 1 CHANEL شماره 03امروزه هزینه‌‌هایی که صرف بازسازی یا زیباسازی پوست می‌شود بسیار زیادست و بخشی از همین هزینه‌ها بخاطر سهل انگاری خود ما در حفظ و مراقبت از آن صورت می‌گیرد، قرارگرفتن در معرض نورخوشید بدون کرم، در معرض آلودگی‌های محیطی بودن و شاید مهمترین آن استفاده از لوازم آرایشی بد..

42,000 تومان

کرم برنزه کننده مدل Face And Body Skin آردن 100 میلی لیتر .

کرم برنزه کننده مدل Face And Body Skin آردن 100 میلی لیتر

کرم برنزه کننده مدل Face And Body Skin آردن 100 میلی لیتررنگ پوست چه روشن و چه تیره در جذابیت افراد موثرست البته بنابر سلیقه گاهی افرادی تمایل دارند که برنزه شدن را امتحان کنند استفاده از انواع دستگاه‌ها و آفتاب گرفتن از روش‌های متداول برای رسیدن به این هدف است. خرید لوازم آرایشی مانند کرم پودر برنز..

47,115 تومان 35,400 تومان

کرم پودر سری Color Perfect مدل Peach کالر اکسپرت .

کرم پودر سری Color Perfect مدل Peach کالر اکسپرت

کرم پودر سری Color Perfect مدل Peach کالر اکسپرت..

85,560 تومان 64,000 تومان

کرم پودر سری Color Perfect مدل Honey کالر اکسپرت .

کرم پودر سری Color Perfect مدل Honey کالر اکسپرت

کرم پودر سری Color Perfect مدل Honey کالر اکسپرت..

85,560 تومان 64,000 تومان

پنکیک دوسه شماره D01

معرفی پنکیک دوسه شماره D01پنکیک‌ها یکی از پر کاربرد ترین ابزارهای آرایشی به شمار می رود و تقریبا همیشه یار و همراه کرم پودر است این محصولات به صورت پودر فشرده ساخته می‌شود و براش قاشقی مک کویین یک ابزار تکمیل کننده مناسب در کنار آن خواهد بود. انتخاب از میان برندهای تولیدکننده و محصولات متنوعی ک..

36,000 تومان

کرم پودر پمپی بیو شماره 54

کرم پودر پمپی بیو شماره 54در خرید لوازم آرایشی برندها حرف اول را می‌زنند و برندی که بتواند توجه طیف وسیعی از مخاطبان در این بازار جهانی را با توجه به تنوع محصولات، کیفیت و مرغوبیت به خود جذب کند موفق‌تر خواهد بود. برند آرایشی بیو تا حد زیادی به این مدل مقبولیت رسیده است. BEYU قسمتی از زیر مجموع..

40,000 تومان

پنکیک دی سل شماره 21 .

پنکیک دی سل شماره 21

معرفی پنکیک دی سل شماره 21در خرید لوازم آرایشی اصولاً یکی از پرامترهای مهم برند است که مورد توجه اکثریت نیز قرار می‌گیرد، زیرا تهیه یک محصول ناآشنا مساوی است با دور ریختن پول و عوارضی که به همراه استفاده از آنها به وجود بیاید. در دنیای برندها شرکت‌های مختلف از کشورهای مختلف فعالیت می‌کنند که اگر شما..

46,000 تومان 40,000 تومان

کرم پودر کاپریس شماره 2

معرفی کرم پودر کاپریس شماره 2گرایش به سمت زیبایی‌ها فطری و ذاتی است و قول معروفی هست که خدا خالق زیبایی‌ها و دوست دار آنهاست بنابراین هیچ نکته بدی در رساندن تعادل چهره ی شما به نقطه ی مطلوب وجود ندارد و کاوش‌های باستان‌شناسی، داستان‌ها و اشعار نشان می‌دهد که این امر در طول تاریخ نیز همیشه جاری بوده ..

به زودی

کرم پودر مک شماره 20

معرفی کرم پودر مک شماره 20یکی از برندهای موفق در زمینه تولید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی Mac نام دارد که اولین بار توسط یک عکاس و هنرمند کانادایی در تورنتو تأسیس شد. این هنرمند با هدف تولید لوازم با کیفیت و متنوع همچنین محصولاتی که نه تنها در ظاهر بلکه حین عکسبرداری و فیلمبرداری هم سرزنده بودن خود..

به زودی

پرایمر ژله ای مک مدل Prep + Prime

معرفی پرایمر ژله ای مک مدل Prep + Primeیکی از برندهای موفق در زمینه تولید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی Mac نام دارد که اولین بار توسط یک عکاس و هنرمند کانادایی در تورنتو تأسیس شد. این هنرمند با هدف تولید لوازم باکیفیت و متنوع همچنین محصولاتی که نه تنها در ظاهر بلکه حین عکسبرداری و فیلمبرداری ه..

به زودی

رژگونه تراکوتا بلوشر rich beautiful شماره 06

رژگونه تراکوتا بلوشر Rich Beautiful شماره 06رژگونه از جمله مواد آرایشی در نظر گرفته شده که می تواند خودش به تنهایی شادابی و رنگ را به صورتتان بدهد اما ترکیب این ماده با مواد آرایشی دیگر و هماهنگ با رنگ سایه و یا رژلب قطعاً زیبایی صورت شما را متحول خواهد کرد اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چ..

تمام شد

رژگونه تراکوتا بلوشر rich beautiful شماره 03

رژگونه تراکوتا بلوشر rich beautiful شماره 03رژگونه از جمله مواد آرایشی در نظر گرفته شده که می تواند خودش به تنهایی هم شادابی و رنگ را به صورتتان بدهد اما ترکیب این ماده با مواد آرایشی دیگر و هماهنگ با رنگ سایه و یا رژلب قطعاً زیبایی صورت شما را متحول خواهد کرد اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید ک..

به زودی

رژگونه تراکوتا مینی استار شماره 12

معرفی رژگونه تراکوتا مینی استار شماره 12جذابیت چهره شما تا حدی به خود شما بستگی دارد و درصد زیادی از آن در گرو آرایش صورت وبکار گیری لوازم مربوط به آن مانند انواع کرم پودر، پنکیک ،خط چشم، مداد ابرو و ... است.در واقع با استفاده از شیوه‌های نوینی که امروزه در میکاپ به وجود امده نظیر کانتورینگ، استفاده..

به زودی

پالت کانتور Matte&Highlighting دودوگرل شماره 02 . oos

پالت کانتور Matte&Highlighting دودوگرل شماره 02

پالت کانتور Matte&Highlighting دودوگرل شماره 02آرایش حرفه ای نقش بسیار مهمی در تغییر چهره دارد این روزها از تکنیک های مختلفی به این منظور استفاده می شود که یکی از این تکنیک ها، کانتورینگ یا به اصلاح آرایش ترمیمی است. اولین بار در قرن 16 در برخی از تئاترها و با استفاده از گچ مورد استفاده قرار گرف..

به زودی

پالت کانتور پودری ushas شماره 2

پالت کانتور پودری ushas شماره 2آرایش حرفه ای نقش بسیار مهمی در تغییر چهره دارد این روزها از تکنیک های مختلفی به این منظور استفاده می شود که یکی از این تکنیک ها، کانتورینگ یا به اصلاح آرایش ترمیمی است. اولین بار در قرن 16 در برخی از تئاترها و با استفاده از گچ مورد استفاده قرار گرفت تا تماشاگران حرکات..

به زودی

کانسیلر ایج ریوایند میبلین شماره 01

معرفی کانسیلر ایج ریوایند میبلین شماره 01این روزها دیگر مثل گذشته‌ها نیست که خرید لوازم آرایشی محدود به چند قلم باشد بلکه به حدی گستردگی و تنوع دراین حوزه به وجود آمده که بدون آشنایی با اصطلاحات و کاربری آنها نمی‌توان انتخاب درستی انجام داد در واقع علاوه بر آشنایی با خود محصول باید نوع کاربرد آن را ..

به زودی

سرم صورت ویتامین C ترو اسکین نچرالز 30 میلی لیتر

معرفی سرم صورت ویتامین C ترو اسکین نچرالز 30 میلی لیتریکی از دغدغه‌های همه ما که گاهی به آن فکر می‌کنیم و برخی حتی از رسیدن به آن مرحله ترس داریم پیرشدن است به همین دلیل با خرید لوازم آرایشی، رنگ موها، محصولات مراقبت و زیبایی پوست و بسیاری اعمال جراحی به دنبال این هستیم تا روند آن را کندتر کرده و به..

به زودی

کرم دوکاره دوسه شماره D02

معرفی کرم دوکاره دوسه شماره D02صنعت تولید لوازم آرایشی این روزها به قدری پیشرفت کرده که محل تولید وبالندگی شرکت‌های زیادی شده البته در این زمینه برندهایی ماندگار بوده‌اند که کیفیت و تنوع را فدای مسائل دیگر نکرده‎‌اند از میان آنها شرکت‌ها دوسه Doucce یکی از نام‌های دارای قدمت کم اما محبوبیت فراوان اس..

به زودی

لوازم آرایشی و بهداشتی, لوازم آرایشی, لوازم آرایش صورت,

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.