آرایش چشم و ابرو,انواع ریمل,انواع مداد ابرو,انواع سایه چشم,انواع خط چشم,خط چشم ماژیکی


    مرتب سازی بر اساس:
خط چشم مایع ضد آب Baolishi حجم 8 میلی لیتر .

خط چشم مایع ضد آب Baolishi حجم 8 میلی لیتر

معرفی خط چشم مایع ضد آب Baolishi حجم 8 میلی لیتردر مورد چگونگی پیدایش آرایش و وسایل آن تاریخچه درستی در دسترس نیست اما همانگونه در بسیاری از فیلم‌هایی که برای دوران مصر باستان ساخته شده‌ دیده‌ایم که آنان از همان ابتدا چه مرد و چه زن دارای آرایش چشم بودند  که البته 2 دلیل داشته یکی به منظور انجا..

28,000 تومان 24,000 تومان

مداد چشم بل شماره 110

معرفی مداد چشم بل شماره 110احساسات، عواطف، خستگی‌ها ، غم‌ها و شادی‌ها اغلب بدون رد و بدل شدن کلامی و یا صورت گرفتن گفتگویی، از حالات چهره به ویژه چشمانتان مشخص می‌شود. به همین دلیل آرایش چشم‌ و مواردی که در این راستا استفاده می‌شود دارای اهمیت بوده ومی‌توان با به کاربردن سایه، مدادچشم، خط چشم و ریمل..

18,000 تومان

مداد ابرو مک شماره E3

معرفی مداد ابرو مک شماره E3اگر بخواهید آرایش زیبایی به چهره‌تان هدیه دهید در انتخاب لوازم آرایشی خوب برای ابروهای دقت لازم را به عمل بیاورید. خرید بهترین مداد ابرو و استفاده از آن یکی از همین راه‌هاست که  به مهارت خاصی نیاز ندارد . مداد ابروی مک با ارائه چهارطیف زیبا با دوام بالا و کیفیت خوب به..

17,000 تومان

خط چشم ماژیکی داینامیک MN شماره 01

معرفی خط چشم ماژیکی داینامیک MN شماره 01آرایش و آراستن ریشه در ذات انسان دارد و فطرتاً انسان ابتدا به ویژگی‌های ظاهری توجه می‌کند. در این میان اهمیت دادن به چشم‌ها، حفظ سلامت آنها و به ویژه آراستنشان از قرون بسیار قبل جز یکی از فرهنگ‌های اصلی بومیان هر منطقه بوده و شاید بتوان یکی از اصیل ترین ا..

21,000 تومان

پالت سایه چشم هدی بیوتی مدل NUDE .

پالت سایه چشم هدی بیوتی مدل NUDE

پالت سایه چشم هدی بیوتی مدل NUDEآرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست و یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی موجی  یکی از برندهای نوپا اما موفق در این زمینه است..

125,000 تومان 100,000 تومان

مداد ابرو فلورمارشماره E01

معرفی مداد ابرو فلورمارشماره E01علاوه بر اینکه بسیاری از حالات و احساسات با حرکت چشم و ابرو نشان داده می‌شود آرایش خاص آنها نیز می‌تواند در زیبایی چهره یک گام موثر به شمار بیاید. همه ابروهای ایده آل و مناسبی ندارند و بسیاری نواقصی از جمله کم پشت بودن، کم رنگ بودن، اثرات شکستی و نروییدن مو در برخی از..

18,000 تومان

مداد ابرو مک شماره E6

معرفی مداد ابرو مک شماره E6اگر بخواهید آرایش زیبایی به چهره‌تان هدیه دهید در انتخاب لوازم آرایشی خوب برای ابروهای دقت لازم را به عمل بیاورید. خرید بهترین مداد ابرو و استفاده از آن یکی از همین راه‌هاست که  به مهارت خاصی نیاز ندارد . مداد ابروی مک با ارائه چهارطیف زیبا با دوام بالا و کیفیت خ..

17,000 تومان

مداد ابرو مک شماره E1

معرفی مداد ابرو مک شماره E1اگر بخواهید آرایش زیبایی به چهره‌تان هدیه دهید در انتخاب لوازم آرایشی خوب برای ابروهای دقت لازم را به عمل بیاورید. خرید بهترین مداد ابرو و استفاده از آن یکی از همین راه‌هاست که  به مهارت خاصی نیاز ندارد . مداد ابروی مک با ارائه چهارطیف زیبا با دوام بالا و کیفیت خوب به..

17,000 تومان

مداد ابرو فلورمارشماره E05

معرفی مداد ابرو فلورمارشماره E05علاوه بر اینکه بسیاری از حالات و احساسات با حرکت چشم و ابرو نشان داده می‌شود آرایش خاص آنها نیز می‌تواند در زیبایی چهره یک گام موثر به شمار بیاید. همه ابروهای ایده آل و مناسبی ندارند و بسیاری نواقصی از جمله کم پشت بودن، کم رنگ بودن، اثرات شکستی و نروییدن مو در برخی از..

18,000 تومان

پالت سایه چشم 9 رنگ سوییت رز شماره 2 .

پالت سایه چشم 9 رنگ سوییت رز شماره 2

معرفی پالت سایه چشم 9 رنگ سوییت رز شماره 2در مورد آرایش چشم و لوازمی که می‌توان برای یک میکاپ حرفه‌ای از آن بهره برد بسیار سخن گفته‌اند اما آنچه اهمیت فراوان دارد استفاده از محصولاتی معتبر و خوش نام است تا ضمن آراستن خود از سلامت کالا و نداشتن آثار سوء اطمینان حاصل کرد. سایه‌ها در این میان..

38,000 تومان 33,000 تومان

پالت سایه چشم 14 رنگ سوییت رز شماره 3 .

پالت سایه چشم 14 رنگ سوییت رز شماره 3

معرفی پالت سایه چشم 14 رنگ سوییت رز شماره 3در مورد آرایش چشم و لوازمی که می‌توان برای یک میکاپ حرفه‌ای از آن بهره برد بسیار سخن گفته‌اند اما آنچه اهمیت فراوان دارد استفاده از محصولاتی معتبر و خوش نام است تا ضمن آراستن خود از سلامت کالا و نداشتن آثار سوء اطمینان حاصل کرد. سایه‌ها در این میان نقش مهمی..

39,000 تومان 34,000 تومان

مداد ابرو مک شماره E5

معرفی مداد ابرو مک شماره E5اگر بخواهید آرایش زیبایی به چهره‌تان هدیه دهید در انتخاب لوازم آرایشی خوب برای ابروهای دقت لازم را به عمل بیاورید. خرید بهترین مداد ابرو و استفاده از آن یکی از همین راه‌هاست که  به مهارت خاصی نیاز ندارد . مداد ابروی مک با ارائه چهارطیف زیبا با دوام بالا و کیفیت خوب به..

17,000 تومان

مداد ابرو فلورمارشماره E03

معرفی مداد ابرو فلورمارشماره E03علاوه بر اینکه بسیاری از حالات و احساسات با حرکت چشم و ابرو نشان داده می‌شود آرایش خاص آنها نیز می‌تواند در زیبایی چهره یک گام موثر به شمار بیاید. همه ابروهای ایده آل و مناسبی ندارند و بسیاری نواقصی از جمله کم پشت بودن، کم رنگ بودن، اثرات شکستی و نروییدن مو در برخی از..

18,000 تومان

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES12

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES12آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ز..

19,000 تومان

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES11

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES11آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ز..

19,000 تومان

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES09

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES09آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه در این راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ..

19,000 تومان

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES06

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES06 آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در..

19,000 تومان

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES05

سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES05آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این زمینه ا..

19,000 تومان

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES02

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES02آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ز..

19,000 تومان

ریمل گیاهی بیو دیتوکس

معرفی ریمل گیاهی بیو دیتوکسخرید لوازم آرایشی  این روزها کار میکاپ را بسیار راحت کرده اما محدودیت‌ها در زمان‌های قبل مانع اینکار نمی‌شد و جالب است بدانید که خانم‌ها دریافته بودند با تیره کردن مژه‌ها می‌توانند بر جذابیت آرایش چشم بیفزایند برای همین در اولین تلاش‌ها انواع روغن و وازلین را با پودر ..

27,000 تومان

ریمل گیاهی آلورد

معرفی ریمل گیاهی آلوردیکی از نکات مهم میکاپ صورت آرایش چشم است و لوازم زیادی در این کار به انسان کمک می‌کند مانند انواع سرمه که کار مدادچشم امروزی را انجام می‌دادند یا سایه و خط چشم اما یکی از موارد اصلی انواع ریمل است که در پرپشتا و بلند نشان دادن مژه و زیباتر جلوه کردن دیگر مواردی که شاره شد کارای..

17,000 تومان

ریمل کیس بیوتی شماره 56164

معرفی ریمل کیس بیوتی شماره 56164همان طور که می دانید چشم ها نقش به سزایی در جذابیت فرد ایفا می کنند. امروزه این نکته را همه می دانند از این همواره به دنبال راهی هستند تا بتوانند هر چه بیشتر بر جذابیت آن بیافزایند. خرید لوازم آرایشی مانند ریمل‌ها از جمله مواردی هستند که می توانند زیبایی چشم‌ها را دو ..

35,000 تومان

ریمل سایه ابرو مینی استار PARIS شماره 01

ریمل سایه ابرو مینی استار PARIS شماره 01خرید لوازم آرایشی خوب همان چیزی است که اکثر ما به دنبال آن هستیم. در واقع با انتخاب محصولات مرغوب ضمن احترام به ظاهر و زیبایی خودمانی در راه سلامت نیز قدم برداشته‌ایم. از سری محصولاتی که ارتباط مستقیمی با میکاپ حرفه‌ای دارند و داشتن آنها می تواند جذابیت چهره ش..

7,500 تومان

ریمل حجم دهنده ویولت شماره 243

معرفی ریمل حجم دهنده ویولت شماره 243خرید لوازم آرایشی به ویژه آنها که در آرایش چشم به کار می‌روند طرفداران زیادی دارند. در واقع با انتخاب خط چشم، سایه و مداد ابروی مناسب و درست می‌توان چشم‌ها را درشت‌تر، جذاب‌تر و زیباتر از همیشه نشان داد اما در این بین شاید کم پشت و تنک بودن مژه‌ها به چشم بیاید و ب..

19,000 تومان

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme

معرفی ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extremeیکی از مواردی که به شکل علمی ثابت شده در بهبود روحیه خانم‌ها تأثیر دارد خرید است به ویژه خرید لوازم آرایش به دلیل تنوع در رنگ و طیف کاربردی، طرفداران بیشتری دارد. میکاپ چه به صورت حرفه‌ای و چه آماتور و در خانه با وسایل مرغوب ممکن می‌شود و در آراستن صورت چش..

44,000 تومان

خط چشم مویی PARIS وزن 7 گرم

معرفی خط چشم مویی PARIS وزن 7 گرمخرید لوازم آرایشی مرغوب شاید فقط در گرو عاملی چون قیمت نباشد و بسیاری از تولیدات هستند که در طی سالیان دراز با کمترین رشد در قیمت به محصولی ایده‌آل برای هر قشری تبدیل شده اند. هنگامی که صحبت از زیبایی می‌شود، برند پاریس حرف اول را می زند. این برند به خانم‌ها بهترین ل..

13,000 تومان

ست ریمل و مداد چشم ام ان مدل curling

معرفی ست ریمل و مداد چشم ام ان مدل curlingآرایش چشم به دلیل افزودن بر جذابیت صورت  بسیار حائز اهمیت است و برای همین خرید لوازم آرایشی مربوط نیز طرفداران ویژه خود را دارد. به طور مثال انواع مختلف ریمل، سایه چشم و خط را می توان جهت آراستن چشم‌ها به کاربرد اما اگر شما به دنبال محصولی هستید که با ی..

به زودی

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES10

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES10آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ز..

به زودی

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES08

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES08آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ز..

به زودی

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES07

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES07آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ز..

به زودی

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES03

معرفی سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES03آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این ز..

به زودی

سایه چشم مایع هدی بیوتی شماره ES01

سایه چشم مایع هدی بیوتی  شماره ES01آرایش چشم و خرید لوازم آرایشی مربوط به آن برای داشتن یک میکاپ حرفه‌ای به صورت چشمگیری کارآمدست. یکی از اصلی ترین ارکان یک میکاپ حرفه‌ای به شمار می‌رود. مدادچشم، خط چشم و سایه دراین راه به شما کمک خواهد کرد. هدی بیوتی یکی از برندهای نوپا اما موفق در این زمینه ا..

به زودی

ریمل سایه ابرو مینی استار PARIS شماره 02

معرفی ریمل سایه ابرو مینی استار PARIS شماره 02خرید لوازم آرایشی خوب همان چیزی است که اکثر ما به دنبال آن هستیم. در واقع با انتخاب محصولات مرغوب ضمن احترام به ظاهر و زیبایی خودمانی در راه سلامت نیز قدم برداشته‌ایم. از سری محصولاتی که ارتباط مستقیمی با میکاپ حرفه‌ای دارند و داشتن آنها می تواند جذابیت ..

به زودی

خط چشم مایع ضد آب درماکول

معرفی خط چشم مایع ضد آب درماکولچشم‌ها دریچه‌ی روح هستند و از تمام حالات و احوالات انسان خبر می‌دهند به همین دلیل در ادبیات نیز بسیار به آن توجه شده و حتی به آراستن آن، در همین راستا شاید جالب باشد بدانید که حدود 12هزار سال پیش اولین خط چشم ها در مصر و بین النهرین برای مراسم های مذهبی استفاده شد و تا..

به زودی

لوازم آرایشی و بهداشتی, لوازم آرایشی, لوازم آرایش چشم و ابرو

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.