قاب گوشی

قاب گوشی

بک کاور شیائومی می 5

بک کاور شیائومی می 5 Back cover Xiaomi Mi5ویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی شیائومی م..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی می 5 اس

بک کاور شیائومی می 5 اس Back cover Xiaomi Mi5Sویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی شیائو..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی می 5اس پلاس

بک کاور شیائومی می 5 اس پلاس  Back cover Xiaomi Mi 5S Plusویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحاف..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی 3 اس

بک کاور شیائومی ردمی 3 اسBack cover Xiaomi Redmi 3Sویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی شیائومی ردم..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی 3 اس پرایم

بک کاور شیائومی ردمی 3 اس پرایمBack cover Xiaomi Redmi 3S Primeویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی 4 ایکس

بک کاور شیائومی ردمی  4 ایکسBack cover Xiaomi Redmi 4Xویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی شیا..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی نوت 3 پرو

بک کاور شیائومی ردمی نوت 3 پروBack cover Xiaomi Redmi Note 3 Proویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحا..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی نوت4

بک کاور شیائومی ردمی نوت 4Back cover Xiaomi Redmi Note 4ویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی شیائوم..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی نوت4 ایکس

بک کاور شیائومی ردمی نوت 4 ایکسBack cover Xiaomi Redmi Note 4Xویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی ..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی پرو

بک کاور شیائومی ردمی پروBack cover Xiaomi Redmi Proویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی شیائومی ردم..

17,000 تومان

بک کاور شیائومی ردمی4

بک کاور شیائومی ردمی4  Back cover Xiaomi Redmi 4ویژگی‌هاساخته شده از مواد درجه یک محافظت از گوشی در برابر خط و خش و ضربات احتمالیمحافظت 360 درجه از گوشیعدم ایجاد محدودیت برای کار با دوربین، پورت‌ها و کلیدهاطراحی بسیار زیبا و شیکضخامت کمحفاظت جداگانه از کلیدهای گوشیمحافظ گوشی شیا..

17,000 تومان

قاب گوشی, فروش بک کاور, قاب گوشی لاکچری, قاب گوشی دخترونه, قاب گوشی فانتزی, قاب گوشی شیک, بک کاور لاکچری
این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.