خرید ساعت هوشمند,فروش ساعت هوشمند,قیمت ساعت هوشمند,ساعت هوشمند ارزان

سایر برندهای ساعت هوشمند

ساعت هوشمند X7 با بند چرمی

معرفی اجمالی ساعت هوشمندX7امروزه افراد به دلیل مشکلات و مشغله های فراوانی که دارند با مشکلات زیادی در استفاده از تلفن همراه خود روبرو هستند مثلا ممکن است تلفن همراه خود را فراموش کرده و یا نتوانند در برخی موقعیت ها به تلفن خود پاسخ دهند و یا حتی ممکن است به دلیل اندازه و نوع مواد سازنده گوشی در هنگا..

220,000 تومان

ساعت هوشمند اسمارت واچ Q18

ساعت هوشمند کیو 18Smart watch Q18مشخصات کلی :سیمکارت خور و ساپورت حافظه جانبی تا 32 گیگ ، دارای دوربین .قابلیت پخش موسیقی ، دارای تنظیمات مخصوص ، مکالمه و ویدیو. قابلیت پیام رسانی، دارای تنظیمات و سایر امکانات . باتری 450 میلی آمپر با کیفیت صفحه نمایش بسیار مناسب و تاچ قوی..

110,000 تومان

ساعت هوشمند اسمارت واچ X6

  معرفی اجمالی ساعت هوشمندX6امروزه افراد به دلیل مشکلات و مشغله های زیادی که دارند با مشکلات زیادی در استفاده از تلفن همراه خود روبرو هستند مثلا ممکن است تلفن همراه خود را فراموش کرده و یا نتوانند در برخی موقعیت ها به تلفن خود پاسخ دهند و یا حتی ممکن است به دلیل اندازه و نوع مواد سازنده گوشی در..

155,000 تومان

خرید ساعت هوشمند, فروش ساعت هوشمند, قیمت ساعت هوشمند, ساعت هوشمند ارزان, ساعت هوشمند سیمکارت خور, اسمارت واچ, ساعت هوشمند smart wach, ساعت هوشمند X7, ساعت هوشمند Q18, ساعت هوشمند X6

حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد
Copyright (c) 2016 - 2018 19kala.com

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.