مرتب سازی بر اساس:

ساعت هوشمند اسمارت واچ مدل X6

  معرفی اجمالی ساعت هوشمندX6 امروزه افراد به دلیل مشکلات و مشغله های زیادی که دارند با مشکلات زیادی در استفاده از تلفن همراه خود روبرو هستند مثلا ممکن است تلفن همراه خود را فراموش کرده و یا نتوانند در برخی موقعیت ها به تلفن خود پاسخ دهند و یا حتی ممکن است به دلیل اندازه و نوع مواد سا..

موجود نیست

ساعت هوشمند اسمارت واچ مدل Q18

ساعت هوشمند کیو 18 Smart watch Q18 مشخصات کلی : سیمکارت خور و ساپورت حافظه جانبی تا 32 گیگ ، دارای دوربین .قابلیت پخش موسیقی ، دارای تنظیمات مخصوص ، مکالمه و ویدیو. قابلیت پیام رسانی، دارای تنظیمات و سایر امکانات . باتری 450 میلی آمپر با کیفیت صفحه نمایش بسیار مناسب و تاچ قوی ..

تمام شد

ساعت هوشمند X7 با بند چرمی

معرفی اجمالی ساعت هوشمندX7 امروزه افراد به دلیل مشکلات و مشغله های فراوانی که دارند با مشکلات زیادی در استفاده از تلفن همراه خود روبرو هستند مثلا ممکن است تلفن همراه خود را فراموش کرده و یا نتوانند در برخی موقعیت ها به تلفن خود پاسخ دهند و یا حتی ممکن است به دلیل اندازه و نوع مواد سازنده گوشی در ..

موجود نیست

سایر برندهای ساعت هوشمند
خرید ساعت هوشمند, فروش ساعت هوشمند, قیمت ساعت هوشمند, ساعت هوشمند ارزان, ساعت هوشمند سیمکارت خور, اسمارت واچ, ساعت هوشمند smart wach, ساعت هوشمند X7, ساعت هوشمند Q18, ساعت هوشمند X6

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.