خرید سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی,تشخیص حرکت شیائومی,سنسور در شیائومی,گجت های شیائومی

خرید سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی,تشخیص حرکت شیائومی,سنسور در شیائومی,گجت های شیائومی
حسگر

Smart Home Gateway Xiaomi

سنسور Smart Home Gateway Xiaomiسنسور چندکاره شیائومی می‌تواند به عنوان یک عامل اتصال لوازم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. این سنسور عناصری مانند دما، حرکت، نور و صدا را در حالی که به دیگر دستگاه‌های خانه هوشمند شیائومی متصل است، اندازه می‌گیرد. در زمانی که نور کم است به صورت خودکار از روشنایی چراغ ح..

125,000 تومان

حسگر تشخیص حرکت شیائومی

سنسور تشخیص حرکت شیائومی Human Body Sensor Xiaomiسنسور تشخیص حرکت شیائومی برای استفاده در منزل و محیط کار طراحی شده است. در زمانی که فردی در زمان تنظیم‌شده در خانه نباشد، به صورت اتوماتیک دستگاه تهویه هوا، تلویزیون و یا سایر دستگاه های متصل به سیستم هوشمند را خاموش می‌کند. این سنسور هوشمند زمانی که ..

60,000 تومان

حسگر درب شیائومی

سنسور در شیائومیDoor Sensor Xiaomiسنسور هوشمند درب و پنجره شیائومی، برای امنیت منزل و محل کار مفید است. این سنسورها با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی تلفن همراه شما نصب می‌شود کنترل شده و منبع انرژی آن‌ها‌، باتری‌های ساعتی است که در درون آن‌‌ها قرار می‌گیرد. حالت امنیتی این سنسور..

385,000 تومان

حسگر سوییچ وایرلس شیائومی

سنسور سوئیچ وایرلس شیائومی Smart Home Wireless Switch Xiaomiبا استفاده از این سوییچ وایرلس تسهیل در زندگی روزانه شما ایجاد می شود. این سوییچ وایرلس هوشمند بوده و به شما کمک می‌کند که تمام لوازم هوشمند خانه خود را از هرمکانی که هستید و در هر زمانی کنترل کنید.  اگر شخصی پشت در خانه شما باشد و این..

55,000 تومان

حسگر نظارت به گل و گیاه شیائومی

سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی Xiaomi Smart Plant Monitorاین دستگاه کوچک با اندازه گیری روشنایی، رطوبت و دما در اطراف گیاهانتان و نیز میزان حاصلخیزی خاک، اطلاعات لازم را از طریق بلوتوث به گوشی همراه شما ارسال میکند. سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی شدت نور را با دقت بالا سنجیده، این امکان را ..

50,000 تومان

سنسور Smart Home Control Center Xiaomi

سنسور Smart Home Control Center Xiaomiهرروزه با پیشرفت تکنولوژی وسایل منزل و محل کار ما نیز مدرن تر می شوند به طوری که دیگر نیاز نیست مانند گذشته دائما به آن ها سر بزنیم و منتظر بمانیم تا وظیفه خود را انجام دهند. حالا ما می توانیم تمامی وسایل را از بدون دخالت و تنظیمات پر دردسر راه اندازی کنیم...

110,000 تومان

سنسور مکعب Smart Home Cube Xiaomi

سنسور مکعب Smart Home Cube Xiaomiقطعا برای هر کسی جذاب خواهد بود که بتواند نظیر فیلم‌های تخیلی خانه خود را تنها با اشاره دست کنترل کند. این موضوع تا چند سال پیش فقط یک خیال محسوب می‌شد، اما امروزه با پیشرفت‌ چشمگیر تکنولوژی، نه تنها رویا نیست بلکه از واقعیت هم به دوست‌داران گجت‌ها نزدیک‌تر شده ..

76,000 تومان

خرید سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی, تشخیص حرکت شیائومی, سنسور در شیائومی, گجت های شیائومی, Sensor
این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.