خرید سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی,تشخیص حرکت شیائومی,سنسور در شیائومی,گجت های شیائومی

خرید سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی,تشخیص حرکت شیائومی,سنسور در شیائومی,گجت های شیائومی
حسگر

Smart Home Gateway Xiaomi

سنسور Smart Home Gateway Xiaomiسنسور چندکاره شیائومی می‌تواند به عنوان یک عامل اتصال لوازم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. این سنسور عناصری مانند دما، حرکت، نور و صدا را در حالی که به دیگر دستگاه‌های خانه هوشمند شیائومی متصل است، اندازه می‌گیرد. در زمانی که نور کم است به صورت خودکار از روشنایی چراغ ح..

125,000 تومان

حسگر تشخیص حرکت شیائومی

سنسور تشخیص حرکت شیائومی Human Body Sensor Xiaomiسنسور تشخیص حرکت شیائومی برای استفاده در منزل و محیط کار طراحی شده است. در زمانی که فردی در زمان تنظیم‌شده در خانه نباشد، به صورت اتوماتیک دستگاه تهویه هوا، تلویزیون و یا سایر دستگاه های متصل به سیستم هوشمند را خاموش می‌کند. این سنسور هوشمند زمانی که ..

60,000 تومان

حسگر درب شیائومی

سنسور در شیائومیDoor Sensor Xiaomiسنسور هوشمند درب و پنجره شیائومی، برای امنیت منزل و محل کار مفید است. این سنسورها با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی تلفن همراه شما نصب می‌شود کنترل شده و منبع انرژی آن‌ها‌، باتری‌های ساعتی است که در درون آن‌‌ها قرار می‌گیرد. حالت امنیتی این سنسور..

385,000 تومان

حسگر نظارت به گل و گیاه شیائومی

  حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومیXiaomi Smart Plant Monitorمعرفی محصول:حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید.این دستگاه کوچک با اندازه گیری روشنا..

54,000 تومان

سنسور Smart Home Control Center Xiaomi

سنسور Smart Home Control Center Xiaomiهرروزه با پیشرفت تکنولوژی وسایل منزل و محل کار ما نیز مدرن تر می شوند به طوری که دیگر نیاز نیست مانند گذشته دائما به آن ها سر بزنیم و منتظر بمانیم تا وظیفه خود را انجام دهند. حالا ما می توانیم تمامی وسایل را از بدون دخالت و تنظیمات پر دردسر راه اندازی کنیم. حتی ..

110,000 تومان

سنسور مکعب Smart Home Cube Xiaomi

سنسور مکعب Smart Home Cube Xiaomiقطعا برای هر کسی جذاب خواهد بود که بتواند نظیر فیلم‌های تخیلی خانه خود را تنها با اشاره دست کنترل کند. این موضوع تا چند سال پیش فقط یک خیال محسوب می‌شد، اما امروزه با پیشرفت‌ چشمگیر تکنولوژی، نه تنها رویا نیست بلکه از واقعیت هم به دوست‌داران گجت‌ها نزدیک‌تر شده ..

76,000 تومان

خرید سنسور نظارت بر گل و گیاه شیائومی, تشخیص حرکت شیائومی, سنسور در شیائومی, گجت های شیائومی, Sensor
این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.